(85) 307 07 10
sklep@lapcenter.pl
» About

O nas

LapCenter jest prężnie działającym salonem komputerowym i serwisem zajmującym się sprzedażą sprzętu elektronicznego renomowanych producentów. Nasza historia rozpoczęła się w 2010 r. z chwilą otwarcia serwisu komputerowego. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się, dzięki czemu jesteśmy ekspertami w branży komputerowej.

Łączymy nasze dwie główne kompetencje – empatię i technologię, co pozwala nam lepiej rozumieć oczekiwania i potrzeby Klientów. Słuchamy ich pragnień i rozumiemy obawy związane z zakupem sprzętu. Pozostajemy też otwarci na ich sugestie oferując najbardziej optymalne rozwiązania zapewniające 100% satysfakcji z zakupów.

Salon komputerowy i outlet laptopów

Na początku naszą ofertę tworzyły wyłącznie komputery - laptopy poleasingowe - używane najlepszych marek: DELL i LENOVO.  Jednak każdego dnia staramy się rozszerzać wachlarz produktów, zapewniając bogaty wybór nie tylko tanich komputerów i laptopów, ale także akcesoriów. Regularnie przygotowujemy też promocje oferując urządzenia, podzespoły i komponenty w bardzo atrakcyjnych cenach.

Nasz asortyment zasilany jest sprzętami pochodzącymi z nadwyżek magazynowych i produkcyjnych, zwrotów konsumenckich czy anulowanych zamówień głównie z zachodniej Europy.Dzięki temu każdy Klient jest w stanie nabyć sprzęt klasy biznesowej w rozsądnej cenie! Wszystkie oferowane produkty są objęte gwarancją dostępną w dwóch wariantach. 

Gwarantujemy niezmiennie wysoką jakość obsługi, co potwierdza 99% pozytywnych komentarzy do aukcji.

Serwis komputerowy

Oferujemy państwu profesjonalne pogotowie komputerowe czynne 7 dni w tygodniu z darmowym dojazdem na terenie Białegostoku, Sokółki, Wasilkowa i Czarnej Białostockiej.

Nasz zespół tworzą wykształceni specjaliści, co stanowi gwarancję kompetencji oraz wysoką jakość wykonywanych usług. W przypadku gdy naprawy nie da się przeprowadzić w domu lub firmie klienta,
odbiór i dowóz sprzętu GRATIS. Termin naprawy w takim przypadku zwykle nie przekracza 1-2 dni. Na naprawy sprzętowe udzielamy do 6 miesięcy Gwarancji.

Dla stałych klientów udzielane są atrakcyjne rabaty.
Naprawiamy i serwisujemy sprzet komputerowy m.in. firm takich jak: Acer, Asus, Samsung, HP, Compaq, IBM, Lenovo, Toshiba, Fujitsu-Siemens, e-machines, Actina, Packard Bell, Sony, Dell, California Acces i innych.

Zapraszamy!

Our team

 • Wejście C1 Panorama ul. Legionowa

 • Lokal 132 I piętro (nad Orange)

 • Konkurencyjne ceny

  Zawsze staramy się oferować nasze produkty w możliwie najlepszych cenach, dbając o satysfakcję Klientów z zakupów. Regularnie przygotowujemy także kolejne promocje, oferując najlepsze oferty i najbardziej atrakcyjne okazje.

 • Fachowe doradztwo i serwis

  Nasi pracownicy świetnie znają się na sprzedawanym sprzęcie i chętnie pomogą w dokonaniu właściwego wyboru. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt przez formularz, aby wybrać sprzęt dopasowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

 • Najlepsza jakość i gwarancja

  Od początku działalności najważniejsze było dla nas zadowolenie naszych Klientów, dzięki czemu cieszymy się świetnymi opiniami i nienaganną reputacją. Właśnie to wyróżnia nas wśród konkurencji. Na zakupiony sprzęt udzielamy gwarancji.

 • Szybka dostawa

  Zamówiony przez Ciebie towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS, kuriera InPost lub Listem Poleconym InPost. Przesyłki dostarczamy również do Paczkomatów InPost. Wysyłki realizujemy jedynie na terenie Polski. Każdy zamówiony u nas towar możesz także odebrać osobiście w salonie stacjonarnym, nie ponosząc dodatkowych kosztów transportu